کارشناسان مجرب ما در خدمت شما

مشارکت در ساخت اصفهان

مشارکت در ساخت در اصفهان یک فرایند همکاری بین متقاضیان ساخت و ساز و توسعه‌دهندگان است که به افراد و شرکت‌ها امکان می‌دهد تا در پروژه‌های ساختمانی شرکت کنند و از نتایج این پروژه‌ها بهره‌مند شوند. در شرکت سیما سازه، ما این امکان را فراهم می‌کنیم که متقاضیان و توسعه‌دهندگان با یکدیگر همکاری کرده و به‌صورت مشترک در پروژه‌های ساخت و ساز مشارکت داشته باشند. خدمات مشارکت در ساخت ما شامل ارائه مشاوره در مراحل مختلف پروژه، انجام مذاکرات و تدوین قراردادها، و مدیریت صحیح فرآیند همکاری می‌باشد. هدف ما ایجاد یک هماهنگی مؤثر بین طرفین است تا پروژه‌های ساختمانی با بهره‌وری بیشتری انجام شود و از مزایای مشارکت در این فرآیند، هر دو طرف به‌صورت متقابل بهره‌مند شوند. اگر شما نیز به دنبال شرکت در پروژه‌های ساختمانی و مشارکت با توسعه‌دهندگان هستید، با شرکت سیما سازه تماس بگیرید. ما آماده‌ایم با تجربه و دانش خود، شما را در این فرآیند همراهی کرده و از انجام موفق این همکاری‌ها بهره‌مند شوید.

مهندس خجسته

مهندس خجسته

کارشناس ارشد امور ساختمانی و شهرداری ها

ساخت و ساز چیست؟

ساخت و ساز به مجموعه‌ ای از فعالیت‌ها در رشته‌ های مهندسی عمران و معماری برای آماده نمودن یک ساختمان یا تأسیسات زیربنایی اطلاق می‌شود. تیم سیما سازه با انتخاب هوشمندانه منابع انسانی با تجربه و متخصص و استفاده از مصالح ساختمانی مرغوب توانسته است سالیان سال همپای سایر شرکت ها وهلدینگ های عمران و مسکن ایران در زمینه مشارکت در ساخت اصفهان پیش آید. شرکت ما با لطف و عنایت پروردگار توانسته است با سرعت بسیار زیادی به جایگاه موفق و قابل اطمینان بین شرکت های عمرانی در اصفهان دست پیدا کند و به گزینه ی منتخبی برای هموطنان عزیز تبدیل شود. مزیت مشهود مشارکت در ساخت اصفهان که در تیم سیما سازه باعث شد جایگاه خاصی بین شرکت های عمران و مسکن پیدا کند مشتری محوری و همدلی با همکاران و مشتریان میباشد.

مشارکت در ساخت اصفهان

مشارکت در ساخت اصفهان مدت طولانی است که مورد توجه بسیاری از مالکان زمین ، خانه های کلنگلی و ملک های قدیمی قرارگرفته است. زیرا با افزایش قیمت ساخت و ساز و از طرفی افزایش قیمت زمین کمتر کسی میتواند به تنهایی  به ساخت و ساز بپردازد. زیرا هم تامین مالی و نیروهای متخصص کاربسیار سختی میباشد. اگر فکر این هستید خانه قدیمی و یا زمین خود را بفروشید و با آن ملک جدید بخرید مشارکت در ساخت در اصفهان برایتان بهترین گزینه میباشد و میتوانید صاحب چند واحد آپارتمان نوساز شوید و به سود دلخواهتان برسید. مشارکت در ساخت نوعی توافق میباشد که طرفین سرمایه ای (زمین ، منابع انسانی و تخصصی و مالی )مشخص  دارند که با همدیگر نسبت به سرمایه شان شریک میشوند.

مزایای مشارکت در ساخت

مزایای مشارکت در ساخت اصفهان موجب شده است که توجه مالکان زمین و خانه های کلنگی به این سمت وسو معطوف شود در زیر به برخی از مزایای مشارکت در ساخت اشاره شده است :

بهتر شدن مقاومت ساختمان نو و بازسازی نسبت به بنای قدیمی

ساختمان های جدید نسبت به ملک های کلنگی و قدیمی از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار هستند زیرا با استفاده از تکنولوژی روز و قوانین مهندسی و با توجه به نظارت دقیق ساخته میشوند و و بارعایت نکات کلیدی در مقابل بلایای طبیعی همانند زلزله مقاوم میباشند و امنیت خاطری برای افراد بوجود می آورند.

رشد سرمایه و ارزش ملک

اگر بخواهید خانه‌ کلنگی خود را بفروشید عملا به خاطر خود بنا نمیتوانید هیچ مبلغی از خریدار بگیرید و انگار دارید زمین خام را به خریدار می‌فروشید. این در حالی است که اگر بعد از فروش بخواهید ملک دیگری ( نوساز) بخرید ، علاوه بر قیمت زمین ، باید هزینه‌ ارزش بنا را هم به فروشنده پرداخت کنید. در واقع دو برابر ضرر کرده‌اید : یک بار از ارزش بنای خانه‌ کلنگی خود صرف نظر کرده‌اید و بعد ارزش خانه‌ نوساز را به فروشنده پرداخت کرده‌اید. با مشارکت در ساخت در اصفهان می‌توانید این مشکل را حل کنید. وقتی خانه ‌تان را بازسازی می‌کنید عملا دارید ارزش سرمایه خود را افزایش میدهید و حتی اگر نخواهید خودتان در آن خانه زندگی کنید ، از فروش آن سود بسیار بیشتری عایدتان می‌شود. حتی فرزندانتان نیز از این اقدام هوشمندانه ‌شما بهره می‌برند و این هم قطعا یکی از فواید مشارکت در ساخت دراصفهان است.

کاهش هزینه های تعمیر و نگه داری ساختمان

خانه‌های کلنگی و قدیمی هر روزمشکلات جدیدی پیدا میکنند که باید هزینه و وقتی را صرف تعمیرشان بکنید. تازه بعد از تعمیر باز هم مثل روز اولشان نمی‌شوند چون به هر حال فرسوده شده‌اند. علاوه بر این مصرف انرژی در خانه‌های قدیمی بالاست. مثلا خانه‌های کلنگی پنجره‌های دو جداره ندارند ، در نتیجه انرژی زیادی هدر میرود. سیستم گرمایش از کف ندارند بنابراین باید انرژی زیادی مصرف کنید تا خانه گرم شود. ممکن است موتورخانه قدیمی باشد و مصرف انرژی بالایی داشته باشد و… همه‌ این مسائل در نهایت خودشان را در قبض‌های برق و آب و گاز نشان می‌دهند. با بازسازی اصولی خانه می‌توانید در این هزینه‌ها صرفه‌ جویی کنید.

تبدیل سریع به نقدینگی

برای خانه‌های کلنگی و قدیمی به سختی خریدار پیدا میشود و این در حالی است که خانه‌ های نوساز همیشه مشتری خودشان را دارند. اگر بخواهید سرمایه ‌تان (خانه) را سریعا به پول نقد تبدیل کنید ، یکی از بهترین راه‌ ها مشارکت در ساخت اصفهان است.

زیبایی ساختمان

ساختمان های قدیمی و زمین های ساخته نشده هم زیبایی شهر را برهم میزنند هم مکان های زیبایی برای زندگی نمی باشند. امروزه با پیشرفت معماری داخلی،طراحی داخلی و نقشه کشی های ساختمان ها و همچنین افزایش کیفیت و زیبایی مصالح به کار رفته در ساختمان ها زیبایی خاصی پیدا میکنند.

استفاده از امکانات روز

امروزه با توجه به افزایش دردهای شایع استخوانی و مفاصلی استفداه از امکاناتی همچون آسانسور و توالت فرنگی که با بازسازی خانه های کلنگی در ساختمان های جدید تعبیه میشوند کمک بسزایی به سلامت افراد میکند. یکی دیگر از جنبه های نوسازی افزایش امکانات سرمایشی و گرمایشی میباشد که کمک زیادی به آسایش افراد و صرفه جویی در مصرف انرژی دارد. موارد بالا فقط بخشی از فواید بازسازی خانه‌های فرسوده بود که مشارکت در ساخت اصفهان فرآیند آن‌ را بسیار ساده کرده است. البته این قرارداد مانند هر قراردادی خطرات و ریسک‌های خاص خودش را دارد که اگر نکات احتیاطی را رعایت کنید میتوانید تجربه‌ی خوبی از این مشارکت داشته باشید. جهت مشاوره با ما تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

امور مالی/حقوقی اصفهان